zpravodajství

Mladík zanechal automobil uprostřed lesa

aktualizace 2.5.2007 11:10, Administrátor  

V pondělí po dvanácté hodině se na stálou službu Městské policie Zlín obrátil obyvatel ulice Klabalská s tím, že na této ulici stojí neznámé vozidlo bez registračních značek uprostřed lesa.

 

počet zhlédnutí: 4484  

Oslavy 1. máje ve Zlíně jsou dosud klidné

aktualizace 1.5.2007 17:36, Administrátor  

Oslavy Svátku práce jsou každoročně spojeny s různorodými politickými, kulturními či veřejnými shromážděními občanů, kteří tak využívají volného dne k prezentaci svých názorů, postojů k různým společenským otázkám anebo se prostě jen setkávají se svými přáteli.

Nejinak tomu bylo i letos, kdy se prakticky v celém centru Zlína konala celá řada akcí. Na rozdíl od Prahy či Brna však dosud probíhají oslavy ve Zlíně klidně.

počet zhlédnutí: 4123  

Na Lešnou jeďte raději MHD

aktualizace 2.5.2007 11:13, Administrátor  

Jako během každých svátků očekáváme i 1. a 8. května nadprůměrný počet návštěvníků ZOO Lešná. Jelikož počet parkovacích míst v okolí zoologické zahrady nemůže pokrýt takto vysoké množství automobilů, apelujeme na všechny motorizované návštěvníky, aby k cestě na Lešnou raději využili městské hromadné dopravy.

Nejenže si pak řidiči ušetří nervy s hledáním volného parkovacího místa, ale rovněž si mohou výlet zpestřit např. umírněnou konzumací zlatavého moku, který jim příjde při očekávaném slunečném počasí zcela jistě vhod.

počet zhlédnutí: 4123  

Strážníci MP Zlín kontrolují ohniště

aktualizace 30.4.2007 13:56, Administrátor  

Vzhledem k dlouhotrvajícímu suchu a teplému počasí kontrolují strážníci Městské policie Zlín lesní porosty na území města Zlína, zejména pak v těch místech, kde se nacházejí ohniště.

V průběhu uplynulého víkendu zaznamenaly hlídky MP Zlín hned tři založené táboráky, přičemž ve dvou případech se u ohně nacházely osoby, které oheň založily a na něm si opékaly uzeninu. Tyto byly náležitě poučeny a oheň byl následně uhašen.

počet zhlédnutí: 4323  

Muž si podřezal žíly a skončil na psychiatrii

aktualizace 30.4.2007 13:06, Administrátor  

V neděli v noci se na stálou službu Městské policie Zlín obrátil  muž, který službukonajícím strážníkům nahlásil, že v 11. podlaží I. segmentového domu na sídlišti Jižní Svahy na chodbě si měl někdo podřezat žíly. Poté oznamovatel zavěsil a při zpětném volání byl již nedostupný.

počet zhlédnutí: 4297  

Dogu z kašny vylovili až strážníci MP Zlín

aktualizace 30.4.2007 12:48, Administrátor  

V sobotu nad ránem se na Městskou policii Zlín obrátil operační důstojník Policie ČR s žádostí o asistenci. Uvedl, že v kašně u zámku je uvízlý pes plemene doga. Na místo poté přijeli strážníci specialisté – psovodi, kterým se pomocí odchytové tyče podařilo vystresované zvíře vytáhnout ven. Vzhledem k tomu, že pes neměl žádné označení, ani evidenční známku, nebylo možné zjistit jeho majitele. Proto byla fenka převezena na útulek pro zatulaná zvířata ve Zlíně na Vršavě.

 

Matka od dvou dětí se obnažovala v cizím sklepě

aktualizace 30.4.2007 12:51, Administrátor  

V neděli 29.4.2007, krátce po 20-té hodině, se na stálou službu Městské policie Zlín obrátil obyvatel ulice Kúty s tím, že ve sklepě domu nalezl neznámou ženu, která jeví známky podnapilosti nebo požití omamných látek, je od pasu dolů svlečená a je dost agresivní. Dále sdělil, že dotyčná mlátí do dveří a pokřikuje vulgární slova.

Na místo byla vyslána hlídka MP Zlín, která v suterénu domu kontaktovala 39-ti letou ženu oděnou jen ve spodním prádle. Vzhledem ke zjevnému ovlivnění alkoholem nebo jinou návykovou látkou, byla u ženy provedena orientační dechová zkouška s výsledkem téměř 3 promile alkoholu v organizmu. Proto byla na místo přivolána také ZZS ZK, aby dotyčnou vyšetřila.

počet zhlédnutí: 3972  
<< <285 286 287 288 289 290 291 292 > >>