zpravodajství

Zlínská mládež má poněkud zvláštní způsob zábavy

aktualizace 23.4.2007 15:19, Administrátor  

V noci ze soboty na neděli si prapodivný způsob zábavy nalezla čtveřice mladíků ve věku 25 – 31 let. Při svém „spanilém“ pochodu centrem Zlína si tito nejprve dokazovali svoji udatnost v boji s popelnicí, kterou nejenže zahodili pořádně daleko od jejího původního umístění, přičemž z ní pochopitelně vysypali všechny odpadky, ale navíc si do ní ještě neopomněli kopnout – nejspíš proto, že se ještě hýbala. Stejně tak jeden ze skupinky mužů naložil i s vysypanými odpadky, které rozkopal po blízkém okolí. Poté, co skupinka výtržníků vstoupila do prostor autobusového nádraží, nechal nejstarší muž projevit svůj intelekt tím, že vytáhl z odpadkového koše pod označníkem stanoviště č. 5 papír, tento zapálil a vhodil nazpět ve snaze způsobit požár.

Popsané řádění alkoholem notně posílených individuí však neuniklo ani Městskému kamerovému dohlížecímu systému (MKDS) ani pozornému občanovi, který strážníky na počínání výtržníků neváhal upozornit.

počet zhlédnutí: 5842  

Po hádce s přítelkyní trefil květináčem sousedovo auto

aktualizace 23.4.2007 9:20, Administrátor  

V sobotu v jednu hodinu po půlnoci uslyšel 44-ti letý obyvatel sídliště Jižní Svahy při sledování televize velkou ránu, která přicházela směrem od parkoviště, kde měl zaparkované vozidlo. Vyšel se proto podívat na balkon svého bytu, aby zjistil, co se stalo. Nemilým zjištěním pro něj byla skutečnost, že na střechu jeho osobního automobilu dopadl truhlík s květináči, přičemž došlo k poškození střechy, čelního skla i kapoty.

Po příjezdu hlídky MP Zlín na místo incidentu bylo zjištěno, že truhlík s květináči vyhodil z balkonu téhož domu 28-ti letý muž, který tak ventiloval vztek po hádce se svojí přítelkyní.

počet zhlédnutí: 5707  

Srnec vyděsil učitelky, rodiče i děti v mateřské školce

aktualizace 20.4.2007 13:14, Administrátor  

V pátek ráno se na stálou službu MP Zlín obrátila pracovnice mateřské školy ve Zlíně - Malenovicích s tím, že na zahradě  MŠ pobíhá srna, která je značně vystresovaná a vzhledem k tomu, že v danou chvíli právě přivádějí rodiče děti do školky má obavu, aby se něco nepřihodilo.

Na místo byla ihned vyslána hlídka MP Zlín z okrsku Malenovice, která oznámenou skutečnost potvrdila. Proto byl stálou službou MP Zlín vyrozuměn veterinární lékař - MVDr.Gregořík a také byl do školky vyslán pracovník odchytové služby RAS.

počet zhlédnutí: 6415  

Podnapilý muž zpozdil vlak do Vizovic

aktualizace 20.4.2007 13:15, Administrátor  

Ve čtvrtek odpoledne se na stálou službu MP Zlín obrátil strojvedoucí motorového osobního vlaku s tím, že na železničním přejezdu v části Příluky se pohybuje podnapilý muž.

Na místo byla vyslána hlídka MP Zlín, která na železniční zastávce zjistila, že se jedná o 64-ti letého muže, který bránil odjezdu vlaku svým nebezpečným pohybem u soupravy a neustálými pokusy o nástup do vlaku.

počet zhlédnutí: 7008  

Ve středu dopoledne se chtěl starší muž pokusit o sebevraždu

aktualizace 23.4.2007 16:39, Administrátor  

Krátce před 11-tou hodinou dopolední se na stálou službu MP Zlín obrátila obyvatelka Zlína s tím, že na Havlíčkově nábřeží u splavu sedí již delší dobu nějaký starší pán a ona má obavy o jeho zdraví.

Na místo byla vyslána hlídka MP Zlín, která zjistila, že 53-ti letý muž ze Zlína bilancoval nad svým životem, přičemž měl v plánu spáchat sebevraždu skokem pod splav.

počet zhlédnutí: 7364  
<< <285 286 287 288 289